8. 10. 2016 ŽENY NYMBURK 2.LIGA

ČESKÁ TŘEBOVÁ – NYMBURK.

V sobotu 8. října jsme zahájily sezonu na domácí palubovce proti nováčkovi soutěže z Nymburka.

Do prvního utkání jsme vstoupily výhrou v prvním setu, ale naše hra byla po všech stránkách nervózní, kazily jsme servis a obrana na síti i v poli měla velké rezervy a to se odrazilo na dalším průběhu zápasu a rázem jsme prohrávaly 1:2. Do čtvrtého setu jsme nastoupily s odhodláním vyhrát a dojít do rozhodujícího tie-breaku, což se podařilo a zápas jsme dotáhly do vítězného konce.

Ve druhém zápase jsme zlepšily obranu a servis a až na klopýtnutí ve třetím setu, jsme si došly pro zaslouženou výhru 3:1.

Doufáme, že se výkon z druhého utkání odrazí v dalších kolech a budeme hrát ve větší pohodě.

Hrály: Iva Horáková, Světla Barešová, Hanka Dejdarová, Marťa Drymlová, Lenka Gottwaldová, Hanka Karanská, Bára Mikulecká,  Marťa Šemberová, Lucka Totušková, Pája Tomanová, Pája Trávníčková, Lucka Zabranská

Trenérka: Radka Kubová

Česká Třebová - Nymburk   3:2  (22, -23, -18, 14, 16)

Česká Třebová - Nymburk   3:1  (21, 21, -18, 19)