7. 3. 2020 VOLEJBAL ŽENY, 2. LIGA, MEZIOKRESNÍ DERBY SVITAVY-Č. TŘEBOVÁ.

V sobotu 7. března se českotřebovské ženy vydaly na předposlední venkovní zápas do nedalekých Svitav.

Hned od začátku prvního zápasu byly síly velice vyrovnané, byly k vidění pěkné akce, avšak v koncovce se více zadařilo právě České Třebové. Ve druhém setu bohužel začaly převažovat chyby z naší strany, polevily jsme na útoku, což se nakonec projevilo v bodovém rozdílu, který jsme už nebyly schopné dotáhnout, a druhý set tedy patřil protihráčkám. Výsledek 1:1 nás však nerozhodil, znovu jsme se vyhecovaly, zlepšily pole a útok na síti a následující dva sety již byly v naší režii.

Do druhého zápasu jsme nastoupily se stejným nasazením a vidinou zisku dalších tří bodů. První i druhý set se nám velice dařilo, sbíraly jsme body jak na servisu, tak na síti. Ve třetím setu jsme opět polevily, objevily se chyby na příjmu, nedařilo se skládat na první pokus, čehož využily protihráčky, a tak nakonec třetí set patřil svitavským hráčkám. Čtvrtý set byl ve znamení jednoho velkého trápení, nešel příjem, ani útok, a tak jsme nakonec dospěly do tiebreaku, ze kterého se nakonec radovaly domácí hráčky.

Během obou dvou zápasů oba týmy předvedly dobrou hru, k vidění byly velice pěkné akce a z tohoto víkendu si nakonec do tabulky připisujeme 4 body, které nás řadí na průběžné 6. místo. Příští týden nás čeká poslední výlet za body, tentokrát do Liberce.

Sestava : Marie Divišová, Martina Drymlová, Natálie Foldýnová, Iva Horáková,