4. 6. 2022 VOLEJBAL, MUŽI KP 2.TŘÍDY, Č.TŘEBOVÁ-SLATIŇANY.

V dnešním dvoj zápase jsme si chtěli zlepšit náladu po prohraných zápasech v Poličce, kdy nám počasí neumožnilo ukázat náš um. Soupeřem byli Slatiňany, které bychom měli už běžně porážet. S naší kombinovanou sestavou byl rozběh do utkání pomalejší, ale postupně kluci přebírali otěže zápasu. Bohužel koncovka prvního setu byla z naší strany odehrána nezkušeně. Mnoho chyb a soupeř získává ztracený set. Druhý set byl propadák, kluci nebojovali a nic se nedařilo. Ve třetím setu se kluci „probudili“ a hladce zvítězili. A když se blížila koncovka čtvrtého setu a kluci byli v pohodlném vedení, a já začal přemýšlet, jak postavit sestavu do 5-tého setu, tak kluci bohužel svými chybami set ztratili a prohráli 1:3, i když si myslím, že měli vyhrát 3:1. V druhém zápase už kluci neponechali nic náhodě a zvítězili 3:0. Z dnešních sedmi setů byl z naší strany jen jeden vyloženě špatný, ostatní byli odehrány bojovně. Všem klukům se dařilo, všichni si zahráli a určitě trošičku vyčnívala spolupráce M. Štecha s L. Hruškou a H. Kadlecem

Č. Třebová-Slatiňany 1:3, 3:0

Českou Třebovou reprezentovali: Jan Kadlec, Jan Šplíchal, Jakub Sýkora, Ondra Lukáš, Vladimír Skřivánek, Cyril Šumbera, Michal Štech a Vladislav Hruška.