4. 12. 2021 VOLEJBAL ŽENY, Č. TŘEBOVÁ-PROSTĚJOV B, 2. LIGA.

K poslednímu zápasu letošního roku jsme nastoupily proti soupeřkám z Prostějova. V prvním setu se nám dařilo podání a vytvořily jsme si několika bodový náskok. Soupeřky však náš náskok stáhly, čímž se konec prvního setu zdramatizoval, ale nakonec jsme ho dokázaly vyhrát. Ve druhém setu jsme se snažily udržet stabilní výkon po celý set, což se podařilo a druhý set jsme vyhrály. Ve třetím setu jsme bohužel polevily a set jsme prohrály. Ve čtvrtém setu jsme zlepšily podání a útok a první zápas vyhráváme poměrem 3:1.

Po kafíčku jsme první set druhého zápasu začaly výborně a díky skvělému podání Rádi jsme vedly už 10:3. Sice nás soupeřky v průběhu setu dotahovaly, ale nakonec jsme první set dokázaly vyhrát. V druhém setu se nám dařily všechny činnosti a lehce jsme druhý set vyhrály. Ve třetím setu soupeřky svoji hru zlepšily, ale na výhru to nestačilo a poslední zápas roku vyhráváme 3:0. Děkujeme rodinám a kamarádům za fandění.

Sestava: Natálie Foldýnová, Linda Horáčková, Hana Karanská, Linda Klimková, Radka Kubová, Mikulecká Barbora, Kateřina Tillingerová, Lenka Valentová, Daniela Voleská.

Česká Třebová – VK Prostějov B 3:1 (22, 19, -23, 17)

Česká Třebová – VK Prostějov B 3:0 (21, 12, 20)