20.1.2024, VOLEJBAL, ŽENY 2.LIGA BOHEMIANS PRAHA-Č. TŘEBOVÁ.

V sobotu 20.1. jsme odcestovaly na dvojzápas do naší, letos skoro domácí, Prahy. Tentokráte na palubovku Klokanek z Bohemky.

Cesta byla bezproblémová a na kávové přestávce na Osicích jsme dokonce měly romantiku při východu slunce.

První zápas jsme začaly výborně, kdy naše nahrávačka Čahounek dala spousty výborných servisů a stav pro nás byl 6:0, pak dokonce 8:3. Soupeřky se ale nenechaly zastrašit a výbornou hrou na síti nás rozebíraly čím dál tím víc. Konečný stav prvního setu není asi třeba komentovat (13:25). Nevzdávaly jsme se a bojovaly, i když marně a první zápas prohráváme 0:3.

Po pauze měníme sestavu, stejně tak i protihráčky a hraje se pěkný volejbal na obou stranách. První set bereme my, v druhém se taháme až do vypjaté koncovky 33:31, ze které odcházíme vítězně! Bohemačky ale nechtějí odejít bez bodu a vracejí na hřiště základní šestku. Další dva sety prohráváme v koncovkách nejtěsnějším rozdílem a jde se na tie-break 😉. Ten už máme plně pod kontrolou a vezeme domů 2 body do tabulky za výhru 15:9 v pátém setu 🙏.

Zpáteční cesta ubíhala po dálnici bez problémů, po zastávce na občerstvení v KFC frčíme vesele k domovu a tentokrát se kocháme krásným zimním západem slunce ☺️ s vědomím, že ČVUT též zaškobrtlo v dnešních zápasech a zůstáváme na 2.místě v tabulce 😉.

Děkujeme za přízeň a těšíme se na dalším domácím zápase 27.1. od 11:00 a 15:00 hod. - máme souběh s týmem mužů Rybník, tak přijďte!

Sestava: Pavla Ehrenbergerová, Natálie Foldynová, Barbora Hlavatá, Linda Horáčková, Iva Horáková, Hana Karanská, Linda Klimková, Radka Kubová, Kateřina Tillingerová, Veronika Šplíchalová.