11. 11. 2017 ŽENY BOHEMIANS 2.LIGA

TJ Sokol Geodézie Česká Třebová – TJ Bohemians Praha

V sobotu 11.11.2017 se třebovské volejbalistky střetly na domácí palubovce s týmem Bohemians. Pražské volejbalistky na nás ztrácely jen jedno vítězství, a tak jsme věděly, že to nebude lehký boj.

Potvrdilo se to hned v prvním setu, který dospěl až do velmi napínavé koncovky, která skončila dobře pro nás, a to poměrem 28:26. Průběh druhého setu byl opět velmi vyrovnaný, bohužel koncovku zvládly lépe hosté a vyrovnaly skóre  na 1:1 na sety. Zápas nebyl jednoznačný až do konce, ale podařilo se nám získat cenné 3 body za vítězství 3:1.

Do druhého zápasu nastoupily soupeřky vlažně a očekávaný druhý těžký boj se nekonal. Zatlačily jsme především servisem a získaly hladce další 3 body.

Tato cenná vítězství nás posunula na průběžné první místo tabulky.

Sestava: Divišová Marie, Gottwaldová Lenka, Horáková Iva, Karanská Hana,                 Kubová Radka, Šemberová Martina, Tomanová Pavlína, Trávníčková Pavla,                 Zabranská Lucie.

Česká Třebová – Bohemians Praha 3:1 (26,-22,25,22)

Česká Třebová – Bohemians Praha 3:0 (11,18,14)