23. 2. 2013 Č. Třebová-Vsetín

2. liga žen ve volejbale Č. Třebová-Vsetín.

V sobotu 23. 2. 2013 se volejbalistky Sokola Č. Třebová utkaly před domácím publikem s družstvem Vsetína, se kterým na podzim ve Vsetíně 1 x prohrály. Už v týdnu před zápasem FAN klub Vsetína avizoval, že dorazí do Č. Třebové a že doveze něco z Valašských dobrot. Domácí fanoušci byli rovněž v pohotovosti a tak vlastně došlo ke dvěma utkáním zároveň. V utkání fanoušků to vypadalo chvíli na remízu, alespoň co se týkalo bubnů, avšak v trumpetách domácí zvítězili 2:0 a nakonec i se začátkem zápasu se ukázalo, kdo vytvoří z bubnů hlučnější atmosféru, byli to jasně domácí. Takže atmosféra v obecenstvu byla výborná, bojovná a to se i přeneslo na domácí hráčky. Sestava Horáková, Janďourková, Trávníčková, Tomanová, Kvapilová, Dudlová a Nespěchalová se zakousla do soupeře a nedala mu vydechnout. Mimo koncovky třetího setu, která byla trochu vyrovnaná, měla domácí děvčata zápas zcela pod kontrolou. Velký rozdíl mezi družstva byl v kvalitě podání a v útoku středem sítě-Kvapilová a Janďourková, a útoku z hlavního kůlu-Horáková.

Do druhého zápasu nastoupila stejná sestava a nebýt prvního prohraného setu, byl výsledek druhého zápasu stejný, jako prvního.