14. 10. 2017 ŽENY STŘEŠOVICE 2.LIGA

14. 10. 2017 VOLEJBAL 2.LIGA ŽEN STŘEŠOVICE B-Č.TŘEBOVÁ.

V sobotu 14. 10. 2017 se českotřebovačky vydaly na svůj první venkovní zápas v této sezóně na palubovku Střešovic. Po dvou odehraných kolech se soupeřky nacházely v tabulce o jedno místo před Sokolkami. Ani jeden z týmů zatím neokusil hořkost porážky, což avizovalo vyrovnaný boj.

První zápas jsme nezačaly úplně podle našich představ. Celý první set jsme bodově dotahovaly a v koncovce sadu prohrály. Jak už to bývá našim zvykem, tak první set máme na „rozehrání“ J. V druhém setu jsme se dostaly do tempa a soupeřky smetly v poměru 25:13. Třetí i čtvrtý set jsme vyhrály v koncovkách a tím ukončily utkání vítězně a to 3:1 na sety. Tři cenné body se nám připisují do tabulky.

Po delší pauze, kterou jsme strávily venku a energii dobíjely sluníčkem, jsme nastoupily k druhému utkání s odhodláním odvézt si plný počet bodů. Byly jsme si vědomé toho, že to nebude lehká práce. Utkání začínáme dobře a v herní pohodě získáváme první dva sety pro nás. Vedení 2:0 na sety nás ale poněkud ukolíbalo a polevujeme ve všech herních činnostech i nahecovanosti. Tento set získávají soupeřky naprosto s přehledem. Dokázaly jsme uhrát pouhých 15 bodů. Do čtvrtého setu ale opět nastupujeme s vervou zvítězit. To se nám podařilo a i druhý zápas vyhráváme 3:1.

Unavené, ale šťastné a spokojené odjíždíme domů s šesti body v kapse.

Po prvním tripu máme další víkend volno a nastoupíme k dalšímu utkání (28.10.2017) na domácí palubovce proti týmu Liberce, který nám v tabulce dýchá na záda a je pouhý bod za námi na třetí příčce.

Sestava: Andrlová Daniela, Divišová Marie, Horáková Iva, Karanská Hana, Mikulecká Barbora,                 Šemberová Martina, Tomanová Pavlína, Trávníčková Pavla, Zabranská Lucie.

Česká Třebová – Střešovice 3:1 (-22,13,20,23)

Česká Třebová – Střešovice 3:1 (20,16,-15,18)