7. 1. 2024, VOLEJBAL ŽENY, PŘEBOR ČOS.

V neděli 7.1.2024 se v Chocni konal Přebor ČOS mužů a žen ve volejbale. Nakonec se ženského turnaje zúčastnilo 6 družstev. Hrálo se ve dvou tříčlenných skupinách na dva vítězné sety.

První zápas jsme smolně prohrály v tie-breaku 13:15 se Slavií Hradec Králové, která hraje I.ligu. K druhému utkání ve skupině jsme nastoupily proti extraligovému celku VK Šantovka Olomouc UP. Jasná prohra 0:2, ale i přesto během zápasu bylo k vidění několik krásných a bojovných výměn. Třetí místo ve skupině znamená souboj o 5.místo. Čekáme na výsledky druhé základní skupiny, jaké soupeřky nám přiřadí. Nakonec je to celek Praha Nusle, hrající I.ligu. Den chceme zakončit vítězně a jsme odhodlané pro to udělat cokoliv 😉! První set prohráváme po napínavé koncovce 28:30, druhý set vyhráváme velkým rozdílem a tie-break byl z naší strany pohlídaný, takže bereme vítězství 2:1 a konečné 5.místo v turnaji, mezi sokolskými družstvy končíme na 3.místě.

Po Vánoční přestávce jsme se vrátily do zápasového tempa a v sobotu 13.1 se budeme těšit v hale Na Skále, kde sehrajeme dvojutkání proti soupeřkám ze Střešovic.

Sestava: Pavla Ehrenbergerová, Barbora Hlavatá, Linda Horáčková, Iva Horáková, Linda Klimková, Radka Kubová, Veronika Šplíchalová, Kateřina Tillingerová.