18. 3. 2023, VOLEJBAL ŽENY 2. LIGA Č. TŘEBOVÁ-H. BROD.

V sobotu 18.3. 2023 jsme nastoupily k poslednímu zápasu na domácí palubovce proti družstvu z Havlíčkova Brodu, který se nachází v druhé polovině tabulky. I přes to jsme věděly, že to nebude jednoduchý zápas. V druhé polovině se nám nedaří, ale chtěly jsme to prolomit. V prvním zápase se to se štěstím povedlo. Po prvním jasně vyhraném setu, jsme v koncovce druhého začaly zmatkovat a s odřenýma ušima ho dotáhly do vítězného konce. V třetím setu si soupeřky vítězství pohlídaly, my jsme nebyly schopné se z mizérie dostat. Čtvrtý set byl vyrovnaný až do samého konce. V něm jsme byly šťastnější my a byla z toho vydřená výhra 3:1.

Do druhého zápasu jsme nastoupily s odhodláním výhru zopakovat. Naděje byla pouze v prvním setu, kdy jsme dokázaly držet krok až do koncovky, další dva sety byly v režii soupeřek. Bohužel jsme byly slabší ve všech herních činnostech, a proto si holky z Havlíčkova Brodu odvezly po druhém utkání 3 body do tabulky.

Poslední zápas sezóny odehrajeme 25.3. na palubovce Bohemians Praha.

Sestava : Pavla Ehrenbergerová, Natálie Foldynová, Iva Horáková, Hana Karanská,