4. 11. 2023 VOLEJBAL, ŽENY 2.LIGA BRNO-JULIÁNOV.

V sobotu 4.11 jsme přivítaly na domácím hřišti soupeřky z Brna-Juliánov. Do zápasů jsme nastoupily bez očekávání, že utkání bude jednoznačné a tomu také odpovídal průběh prvního zápasu, který byl jak pro diváky, tak pro nás velmi napínavý. I přes veškerou snahu položit míč se nám nepodařilo přes soupeřky dostat, a tak díky skvělému servisu a práci v poli první set prohráváme. Nicméně neztrácíme hlavu a další dva sety tlačíme soupeřky my a vyhráváme 2:1. Čtvrtý set prohráváme v koncovce po velmi dlouhých výměnách. I přes veškerou snahu se nám nepodařilo omezit chyby a tiebreak jsme nevybojovaly. Prohráváme 2:3 se ziskem 1 bodu.
Delší pauza na kávu a občerstvení kvůli souběhu nám velmi pomohla a do dalšího zápasu nastupujeme s čistou hlavou a cílem urvat 3 body. Bylo vidět zlepšení v poli, na síti, a hlavně na blocích. Dařilo se nám až na menší chybičky vybojovat spoustu balónů a díky tomu vyhráváme skoro s přehledem druhý zápas 3:0. Ze soboty si do tabulky připisujeme další 4 body.
Sestava: Pavla Ehrenbergerová, Natálie Foldýnová, Linda Horáčková, Iva Horáková, Sára Horáková, Hana Karanská, Linda Klimková, Radka Kubová, Veronika Šplíchalová.                  Výsledky:

Česká Třebová – Juliánov 2:3 (-20,14,19,-22,-12)

Česká Třebová – Juliánov 3:0 (16,23,27)