17. 12. 2022, VOLEJBAL ŽENY 2. LIGA, Č. TŘEBOVÁ-BOHEMIANS.

Poslední předvánoční sobotu jsme bojovaly na domácí palubovce s týmem Bohemians Praha. Klokanice dorazily ve výborné náladě, ale vstup do prvního zápasu jsme zvládly lépe my. V prvním setu se dařilo vše, na co jsme sáhly a soupeřky těžko hledaly odpověď. Než se stihly rozkoukat, vítězíme 3:0.

Po pauze nastupujeme ke druhému ,,špílu" a na soupeřkách je znát dost velké odhodlání odvézt si do Prahy  ty zbývající 3 body. Podle toho vypadá i vstup do zápasu. Klokanice v pozměněné sestavě přitlačily na servise a zpestřily hru na síti. Nám nevycházelo téměř nic. Nevzdaly jsme se, a dokázaly vybojovat 3. set v nás prospěch. Hrál se pěkný volejbal, hodný bojů o první místo v tabulce a my si vítězstvím 3:2 zajišťujeme přezimování na 1. místě s bilancí 0 proher na domácí půdě a už se těšíme na večerní oslavy. I ty se vydařily na výbornou a teď už nezbývá než vám všem našim příznivcům a fanouškům poděkovat za podporu, popřát krásné Vánoce a do nového roku hlavně zdraví. Budeme se na vás v novém roce opět těšit.

Sestava : Martina Drymlová, Natálie Foldýnová, Linda Horáčková, Iva Horáková,