28. 5. 2022 VOLEJBAL, MUŽI KP 2.TŘÍDY, POLIČKA-Č.TŘEBOVÁ.

V sobotu 28.5.2022 odehráli muži další zápas KP2 mužů v Poličce. Domácí se sice pomalu scházeli, ale nakonec jich bylo 8 tak jako nás. Přes velký chlad, slunce a silnější vítr byl v prvním zápase k vidění bojovný výkon. Kluci se snažili bojovat hlavně s větrem a chladem. Trochu chyběla bojovnost v poli, ale během prvních dvou prohraných setů si hráči zvykli na prostředí a hra se vyrovnala. Herně se soupeři vyrovnali, ale zkušenost v nepříznivých povětrnostních podmínkách, stále chybí. Ve třetím setu nastoupil Sýkora a zvedla se bojovnost a set směřoval k našemu vítězství, ale zase zbytečné nevynucené chyby umožnili soupeři zvítězit. Do druhého zápasu vítr zesílil, začalo jemně pršet a už se nedalo moc na obou stranách mluvit o volejbale. Vítězil ten, kdo dokázal přehodit míč na druhou stranu a moc nekazit. Oba dnešní zápasy byly pro kluky velkou školou.

Polička-Č. Třebová 3:0, 3:0

Českou Třebovou reprezentovali: Jan Kadlec, Jan Šplíchal, Jakub Sýkora, Ondra Lukáš, Michal Bělka, Cyril Šumbera, Michal Štech a Vladislav Hruška.

Muži a ženy