11. 3. 2023, VOLEJBAL, ŽENY 2. LIGA ŠELMY BRNO B-Č. TŘEBOVÁ.

V sobotu 11.3.2023 jsme vyrazily za soupeřkami do Brna.  Hned ráno nás opět překvapilo nepříznivé počasí a trochu jsme se obávaly, jaká bude cesta. Naštěstí máme šikovné řidičky a dojely jsme v pořádku na místo.

Hned v prvním setu, který jsme těsně prohrály 23:25 jsme zjistily, že to nebude jednoduchý zápas. Druhý set se nám podařilo otočit a díky kvalitnímu servisu, kdy se soupeřkám nedařilo přihrávat, vyhráváme 25:15.  Ovšem další sety jsme dělaly více chyb než soupeřky a po často dlouhých výměnách, kdy se více dařilo Brnu, prohráváme 1:3.

Druhý zápas začal nadějně a první set vyhráváme těsným rozdílem 28:26. V dalších setech nás ale soupeřky tlačily ostrým servisem a když už se nám podařilo přihrát, tak chyběl razantní útok.

I druhý zápas Šelmy vyhrávají 3:1 a my bohužel odjíždíme bez bodů.

Poslední domácí utkání v letošní sezóně nás čeká v sobotu 18.3.2023 proti Havlíčkovu Brodu.

Sestava : Pavla Ehrenbergerová, Linda Horáčková, Iva Horáková, Hana Karanská,