9. 3. 2019 VOLEJBAL ŽEN, Č. TŘEBOVÁ-H. BROD, 2. LIGA.

V sobotu 9. března jsme k domácímu zápasu přivítaly soupeřky z Havlíčkova Brodu, které se drží na čele tabulky. Jelikož jsme se s tímto týmem již několikrát potkaly, věděly jsme, že hrají rychlou hru a jsou velmi nepříjemné na útoku.

V prvním setu jsme je  překvapily a tvrdým servisem jim ztížily jejich styl hry. V druhém setu se ale již soupeřky oklepaly a začaly nás přehrávat. I přes velký boj jsme v následujících setech vytvořily více chyb, ať už na útoku nebo v poli, a zápas nakonec prohrály v poměru 1:3.

Do druhého setu jsem nastoupily, abychom jim prohru oplatily. Ale první dva sety jsme spíše bojovaly samy se sebou a se zoufalostí, že se nám nic nedaří. Kupily chybu na chybu
a naopak soupeřky hrály bez zaváhaní. Ve třetím setu jsme ale ještě nesložily zbraně, počapaly jsme nějaké míče v poli a lépe zablokovaly a nakonec set vyhrály. Stejně tak i čtvrtý set а vynutily si pátý, rozhodující. V tom měly větší štěstí soupeřky a my prohrály 2:3.

I když jsme si připsaly pouze jeden bod, zápasy byly velmi divácky zajímavé a stále si tak držíme páté místo v tabulce.

Sestava: Gottwaldová Lenka, Horáková Iva, Karanská Hana, Krejsová Pavlína, Kubová Radka, Mikulecká Barbora, Šemberová Martina, Šplíchalová Veronika, Tillingerová Kateřina,