25. 9. 2022, VOLEJBAL, MUŽI Č. TŘEBOVÁ-LETOHRAD.

V neděli 25.9.2022 jsme přivítali v domácím prostředí v hale Na Skále družstvo Letohradu. Stále chybí zraněný M. Bělka a L. Skřivánek. Kluci od začátku předváděli kompaktní výkon, velkou bojovnost a lehkost. Soupeři nedali vůbec šanci. Výkon se trochu zadrhl, když po druhém setu Cyrdu vystřídal Šplíchy. Ale kluci se s novou situací rychle srovnali. Ze středu vládl T. Kalousek a L. Hruška, na smeči drtil soupeře J. Kadlec a J. Sýkora a na postu diagonální hráče kralovali C. Šumbera a J. Šplíchal. Dařilo se na podání L. Hruškovi, s jeho dělovým servisem si soupeř nevěděl rady. V druhém zápase se snížila přesnost příjmu a prvního míče a tím pádem jsme přestali útočit středem, což hru trochu vyrovnalo. Ve třetím setu, v koncovce, kluci na chvíli vypadli z koncentrace a soupeř vedl 23:22, ale kluci už koncovky umí zahrát, takže zvítězili 27:25. Všichni hráli výborně, bojovně, ale dnes musím vyzdvihnout výkon J. Sýkory. To že ráno zaspal a přišel pozdě, tu psát nebudu, ale na smeči hrál s lehkostí a odvahou a myslím si, že to byl jeho nejlepší zápas za dobu co ho trénuji. Gratuluji.

Č. Třebová-Letohrad 3:0, 3:0

Dnes hráli: J. Sýkora, V. Hruška, T. Kalousek, J. Šplíchal, M. Štech, C. Šumbera a J Kadlec.