7. 10. 2023 VOLEJBAL, ŽENY 2. LIGA, TATRAN STŘEŠOVICE-Č. TŘEBOVÁ.

Novou sezónu jsme zahájily 7.10. ve Střešovicích v Praze. Všechny jsme se již těšily na to, až opět budeme moci hrát.

Hned od začátku, potom co z nás opadla počáteční nervozitka, byl k vidění hezký sport. Některé výměny byly doopravdy dlouhé, bojovné a s maximálním nasazením. Bojovné pole a rozmanitá distribuce nahrávek, podpořené zalívkami, nutilo soupeřky k chybám a moc nevěděly jak na nás. První zápas jsme uhrály krásnou výhru 3:0 a připsaly si první 3 bodíčky do tabulky.

Po delší pauze z důvodu zápasu první ligy, procházce Prahou a kávičce jsme nastoupily v pozměněné sestavě do druhého utkání.

Bohužel jsme udělaly mnoho nevynucených chyb, které soupeřkám dodaly sebevědomí, a i přes vyrovnané sety nás přehrály a my 0:2 prohrávaly. Řekly jsme si, že bychom to nebyly my, abychom si to takto nezkomplikovaly, ale že ten tiebreak urveme. Ve 3. setu se podařilo vybojovat pár těžkých balónů, zatlačily jsme soupeřky servisem a opět se vrátila dobrá nálada a bojovnost na naši stranu kurtu. Zápas jsme doopravdy dokázaly dotáhnout do 5. setu, který jsme vyhrály a po dramatickém obratu vyhrály 3:2.

Z Prahy si vezeme 2 výhry a 5 bodů. Již v sobotu 14.10. od 10 a 13 hodin si užijeme první zápasy na domácí půdě v hale Na Skále. Srdečně Vás zveme na utkání a doufáme, že předvedeme pěkný sport.

Sestava : Pavla Ehrenbergerová, Linda Horáčková, Iva Horáková, Sára Horáková,