23. 1. 2024 VOLEJBAL, MUŽI KP2 PCE KRAJE POLIČKA-Č. TŘEBOVÁ.

V úterý družstvo mužů dohrávalo odložený zápas s Poličkou. Díky tomu, že nám Polička vyšla vstříc s odložením zápasu, neodehrál se zápas v Č. Třebové dle rozpisu, ale v Poličce, v Sokolovně. Naše družstvo je složeno ze zkušených hráčů, věkem už muži, a mládí-starších žáků, kadetů. V Poličce se vždy těžko vyhrává. Družstvo je složené ze zkušených hráčů, kteří spolu hrají dlouhá léta. První zápas, ač to výsledkově nevypadá, byl vyrovnaný. Byly vidět pěkné akce, dlouhé výměny. Ale když chcete s Poličkou udělat bod, musíte balón „položit“ na zem. A to je složitá věc. M. Homoláčovi se na náhře dařilo. Zpestřil hru, zpřesnil, a útoky středem s Tomášem jsou velmi rychlé a pro soupeře dnes neblokovatelné. Soupeř byl velice kvalitní na podání, s tím měli kluci problém celý zápas. Dnes hráli L. Halva, M. Homoláč, M. Štantejský, Š. Hübl, C. Šumbera, V. Skřivánek, T. Kalousek.

Česká Třebová – Polička 0:3, 0:3

M. Kadlec