3. 10. 2021 VOLEJBAL, MUŽI-KP PCE Č. TŘEBOVÁ-SVITAVY B.

V neděli 3. 10. 2021 nastoupilo v domácí hale družstvo mužů, byť je to družstvo složené z kadetů, juniorů a mužů, proti družstvu Svitav B. Po sobotním zápase ve Slatiňanech jsem nebyl přesvědčen o základní sestavě, protože sobotní zápas se klukům moc nepovedl. Ale nakonec nastoupila sestava jako v sobotu ve Slatiňanech s jednou změnou, že místo V. Skřivánka hrát T. Kalousek. A dnes to byl úplně jiný výkon. Prostřídali se všichni hráči a dnešní hra byla velmi kvalitní, bojovná s chybami, které patří k mladému věku hráčů. Soupeř dnes kvalitněji podával, ale jinak to byl vyrovnaný souboj. Soupeř měl větší herní kvalitu, a tak zvítězil, ale kluci dnes hráli dobře a byl to z jejich strany pěkný volejbal.

hráli: Bělka, Sýkora, Kalousek T., Hruška, Kadlec, Štech a Šumbera

Č. Třebová-Svitavy B 0:3, 0:3