2. 2. 2013-2. VOLEJBALOVÝ PLES

Volejbalový ples podruhé

Již po druhé se letos družstvo žen hrající volejbal pod hlavičkou českotřebovského sokola ve spolupráci s Geodézií Česká Třebová vrhlo na uspořádání Volejbalového plesu. I letos, stejně tak jako v předešlém roce, byla akce uskutečněna v restauraci Na Horách a to v sobotu 2.2.2013. Vstupenky byly vyprodány téměř hned po uveřejnění termínu akce, což nás obrovsky těší. Podle neustále zaplněného tanečního parketu a spousty kladných ohlasů od příchozích hostů, se akce vydařila a my doufáme, že třetí pokračování plesu v příštím roce bude mít stejně velkou účast, jako ročníky předešlé.  Velký dík patří všem sponzorům, kteří napomohli k  hojně zaplněnému stolu s cenami, jak ve velkém tak malém slosování, všem hostům, kteří přispěli především dobrou náladou a vytvořením skvělé atmosféry, našemu nejlepšímu Fanclubu, který s námi jezdí i na venkovní zápasy, za krásné půlnoční překvapení , personálu restaurace Na Horách a  hlavně všem hráčkám ženského volejbalového kolektivu, které se podílely na organizaci akce. Ještě jednou velké díky Vám všem a za rok se těšíme znovu.

Volejbal Ženy Česká Třebová – družstvo žen hraje  II.ligu, kde se v průběhu celé sezony drží na třetím místě tabulky.  Další domácí zápas se odehraje dne 23.2.2013 proti celku Vsetína.

Soupiska : Horáková Iva, Janďourková Radka, Trávníčková Pavla, Dejdarová Hana, Hýblová Nikola,  Barešová Světlana, Benešová Radka, Dudlová Lenka, Kvapilová Eva, Lázničková Marta, Nespěchalová Zuzana, Tillingerová Kateřina, Tomanová Pavlína

Muži a ženy