21. 10. 2023 VOLEJBAL, ŽENY 2. LIGA, ŽIŽKOV-C. TŘEBOVÁ.

V sobotu 21.10. jsme se vydaly na druhé utkání „venku“ a opět do Prahy. Tentokrát na nás čekaly soupeřky ze Žižkova. Do prvního zápasu jsme nastoupily celkem odvážně a pestrou hrou na síti jsme nakonec dokázaly vyhrát ve 3 setech.

Myslely jsme si, že druhý zápas bude ve stejném duchu, ovšem soupeřky nás překvapily kvalitní obranou, a tak hned první set skončil tím nejmenším možným rozdílem, a to 23:25, bohužel ale v náš neprospěch. Do druhého setu se nám nastupovalo těžko, ale s plánem vývoj zápasu otočit a odvézt si z Prahy dvě výhry. Tenhle plán se nám naštěstí podařil a následující 3 sety jsme dotáhly do vítězného konce, ačkoliv to vůbec nebylo lehké a soupeřky nám vzdorovaly až do konce.

Prolomily jsme tak naši šňůru tiebreaků a z Prahy si nakonec odvážíme krásných 6 bodů do tabulky, kde se prozatím držíme na 2. místě. Další víkend máme pauzu, ale 4.11. změříme doma síly se soupeřkami z Brna (Juliánov), tak neváhejte a přijďte nás podpořit v dalším boji o body do tabulky!

Sestava: Pavla Ehrenbergerová, Natálie Foldýnová, Linda Horáčková, Iva Horáková, Sára Horáková, Hana Karanská, Linda Klimková, Radka Kubová, Veronika Šplíchalová, Kateřina Tillingerová, Voleská Kristýna.
            Česká Třebová – Žižkov 3:0 (22,14,21)

Česká Třebová – Žižkov 3:1 (-23,17,23,18)         za družstvo žen Linda Horáčková