10. 11. 2018 ŽENY TURNOV 2. LIGA

10. 11. 2018 VOLEJBAL ŽEN, TURNOV-Č. TŘEBOVÁ, 2.LIGA.

Sobotní den před sv. Martinem jsme vyrazily na dvojzápas tentokrát do Turnova v početné sestavě dvanácti hráček.

První set prvního zápasu pro nás začal naprosto perfektně. Plnily jsme, co jsme si domluvily a protihráčky odtáhly od sítě kvalitním servisem. Nicméně jsme na konci tohoto setu polevily a hráčky nechaly „nadechnout“. Ty se podaného stébla chytily a v dalších setech se situace otočila a my se začaly víceméně pouze bránit. Vršily jsme chybu na chybu, a i přes to, že jsme ještě ve čtvrtém setu zabojovaly o výhru, vítězství v pátém setu získaly hráčky domácího týmu.

V druhém zápasu jsme promíchaly sestavu, ale i tak to bylo málo. Opět jsme pokračovaly ve vlažném podání a nic jsme neubránily ani na síti, ani v poli. S naším rostoucím zoufalstvím se zvyšovalo sebevědomí a odvážnost protihráček, a jelikož jsme nenašly na to žádnou obranu, podlehly jsme v druhém zápase 0:3. V tabulce jsme se tak posunuly na osmé místo. Hlavu ani tak nevěšíme a budeme dál bojovat o cenné body.

Sestava: Andrlová Daniela, Divišová Marie, Drymlová Martina, Gottwaldová Lenka,                Horáková Iva, Karanská Hana, Kubová Radka, Krejsová Pavlína, Šemberová Martina,                Šplíchalová Veronika, Tomanová Pavlína, Zabranská Lucie.

Česká Třebová – Turnov  2:3 (20,-24,-24,26,-11)

Česká Třebová – Turnov  0:3 (-23,-19,-22)