29. 4. 2017 ŽENY PARDUBICE TURNAJ

Volejbalový turnaj žen o "Štít města Pardubic".

Poslední dubnovou sobotu se družstvo žen TJ Sokola Česká Třebová (Madagaskar) zúčastnilo antukového turnaje v Pardubicích. Turnaj to bývá vždy pohodový. Vysoká úroveň, dobrá organizace atd. Jediné, co kazilo náladu, bylo počasí. V pátek ráno všude bílo a teploty lehce nad bodem mrazu. Ale jako na objednání se v sobotu oteplilo, vysvitlo sluníčko a mohlo se hrát J.

Turnaje se zúčastnilo šest družstev, tudíž se hrálo systémem každý s každým na dva hrané sety. Třebovačky po měsíční pauze od šestkového volejbalu vstoupily do turnaje výborně a to výhrou 2:0 nad Letohradem. Druhý zápas dopadl s družstvem "Dámiček" smírně, 1:1 na sety. Pak už Sokolky nezaváhaly a proti týmům Sokola Pardubice, Žižkova "A" (první liga) a Socky-coolky (D.Újezd, Pardubice) vyhrály 2:0. Kromě jednoho zaváhání v druhém zápase měly Sokolky na kontě samé výhry a tím pádem celý turnaj ovládly.

Po celém dni se hráčky vracely domů unavené, opálené od slunka, ale především spokojené s prvním místem J!

Hrály: Andrlová Daniela, Barešová Světla, Gottwaldová Lenka, Horáková Iva,             Kubová Radka, Mikulecká Barbora, Šemberová Martina

Za družstvo žen Horáková Iva

Muži a ženy