2. 3. 2024, VOLEJBAL ŽENY 2. LIGA, Č. TŘEBOVÁ-NOVÉ VESELÍ.

V sobotu 2.3. jsme odehrály v náhradním termínu předposlední domácí zápas. Soupeřkami nám byl Sokol Nové Veselí, který se nachází na 1. místě tabulky a po zkušenosti z podzimní části, jsme věděly, že nás čeká opravdu tvrdá dřina, abychom jim sebraly nějaké body.

V prvním setu se nám daří soupeřky tlačit servisem a výbornou prací na síti i v poli set vyhráváme. V dalších setech protihráčky přitvrdily na podání a proti skvěle postaveným blokům, se nám nedaří tolik na útoku. Soupeřky v koncovkách předvedly bezchybnou hru a my naopak nějakou tu chybku přidaly. Utkání po velmi dobrém a bojovném výkonu prohráváme 1:3.

Do druhého utkání nastupujeme s tím, že výhra není úplně nemožná a chtěly jsme zabojovat o další cenné body do tabulky. Celé utkání provázely krásné výměny na obou stranách. Kromě čtvrtého setu, který se nám podařilo vyhrát s velkým rozdílem, byly všechny sety napínavé a rozhodovaly se až v koncovkách, 2:2.  Přichází tiebreak. Věřily jsme, že když už se nám podařilo dostat soupeřky až sem, povede se nám ty dva body urvat. A povedlo se, bojovnou hrou, kde nebyl žádný míč ztracený vítězíme 3:2.

Oba zápasy se hrál hezký volejbal na obou stranách, holky z Veselí jsou opravdu moc šikovné a jsme rády, že se nám podařilo je obrat alespoň o pár bodů. Příští domácí zápas bude v letošní sezóně poslední proti ČVUT Praha 16.3., budeme rády, když nás přijdete podpořit.

Sestava: Pavla Ehrenbergerová, Natálie Foldýnová, Barbora Hlavatá, Linda Horáčková, Iva Horáková, Sára Horáková, Hana Karanská, Linda Klimková, Pavlína Krejsová, Radka Kubová, Veronika Šplíchalová.

Česká Třebová – Nové Veselí 1:3 (22,-21,-20,-17)

Česká Třebová – Nové Veselí 3:2 (-19,22,-20,15,12)