22. 10. 2016 ŽENY BENEŠOV 2.LIGA

ČESKÁ TŘEBOVÁ – BENEŠOV.

V sobotu 22.10 jsme nastoupily na domácí půdě proti týmu z Benešova.

Do utkání jsme nastoupily s plným nasazením a vidinou výhry. Přestože naše soupeřky byly výborné hlavně na servisu a v poli, tak se nám naší hrou dařilo je znervóznět a tak jsme celkem hladce dospěly do stavu 2:0. Do třetího setu jsme nastoupily se stejnou vervou a odhodláním dokončit zápas bez ztráty jediného setu. Bohužel v průběhu 3. setu došlo ke zranění naší důležité hráčky, smečařky Hany Dejdarové. Tato událost otřásla ne jenom námi, ale viditelně i soupeřkami a tak se konec setu odehrával značně nervózně na obou stranách. Přesto se nám podařilo i třetí set vyhrát a tak jsme si odnesly první výhru v sezoně 3:0.

Od druhého zápasu jsme si slibovaly stejný výsledek, samozřejmě bez zranění, jako od toho prvního. První dva sety se nám opět vše dařilo. Zvládaly jsme naší hrou rozhodit soupeřky hlavně v poli a naše obrana na síti nedovolila žádný větší útok. Ve třetím setu se protihráčky zvledly a dovedly nás přehrát a tento set zvítězit. Tak jsme byly nucené nastoupit do setu 4. s tím, že dnes tie-break hrát nebudeme. Podařilo se nám na předchozí hru zapomenout a dotáhnout hru do vítězného konce 3:1

Hrály: Iva Horáková, Světla Barešová, Hanka Dejdarová, Marťa Drymlová, Lenka Gottwaldová, Hanka Karanská, Bára Mikulecká,  Marťa Šemberová, Pája Tomanová, Pája Trávníčková, Lucka Zabranská

Trenérka: Radka Kubová