12. 11. 2022, VOLEJBAL ŽENY 2. LIGA, Č. TŘEBOVÁ-MNICHOVO HRADIŠTĚ.

Druhý víkend v listopadu nás čekaly zápasy s týmem z Mnichova Hradiště. Soupeřky na nás nastoupily odhodlaně, a rychle vedly 6:0. Chvilku to vypadalo, že v tomto setu neuhrajeme ani bod. Naštěstí po krásném útoku Ivči na podání nastoupila Linda H., která svým nechytatelným podáním srovnala stav prvního setu na 6:6. Po srovnání stavu jsme se rozehrály k lepšímu výkonu a vyhrály první set. V dalších dvou setech jsme udržely zlepšený výkon a vždy jsme set dotáhly do zdárného konce. První zápas jsme vyhrály 3:0.

Ve druhém utkání, které začínalo pozdě odpoledne, se bojovalo urputně o každý bod. Zkušenostmi jsme první set urvaly v náš prospěch 25:23. Ve druhém setu to už vypadalo, že soupeřky svůj boj vzdaly, ale ve třetím setu to byl opět boj o každý bod. Štěstí opět stálo na naší straně a oba sety jsme vyhrály. Druhé utkání jsme také vyhrály 3:0. I když výsledek vypadá jednoznačně, nebylo to pro nás lehké utkání, a proto je pro nás 6 bodů získaných do tabulky velice cenných.

Sestava : Natálie Foldýnová, Linda Horáčková, Iva Horáková, Hana Karanská,