31. 1. 2015 VOLEJBALOVÝ PLES 2015

Volejbalový ples Na Horách

V Sobotu 31.1.2015 se již po čtvrté uskutečnil volejbalový ples pod taktovkou volejbalistek z místního Sokola. Přípravy (například motání losů na chodbičce u WC v přeplněném vlaku cestou z utkání v Praze), které začínaly již v září 2014, se opět vyplatily. Sál byl naplněn do posledního místečka, tombola se hned za dveřmi do restaurace smála na příchozí hosty a DJ Roman Cindr, který se stal naším milým inventářem, hrál v pohodových a zábavných rytmech téměř až do bílého rána. Ples byl zahájen předtančením ve 21:00 a pak již začala volná zábava, kterou si každý užil po svém. Po lístkách do malé i velké tomboly se zaprášilo nevídanou rychlostí, což napovídá, že tombola je vskutku bohatá a nápaditá. Velký boj byl o zakrslého králíčka, tak doufejme, že se nakonec dostal do dobrých rukou J

Všem, kteří se podíleli na přípravách, sponzorských darech a skvělé atmosféře,  touto cestou děkujeme. Především Vám, naši hosté, děkujeme za to, že se bavíte, protože tím nám ukazujete, že naše snaha zviditelnit nás a hlavně volejbal v České Třebové, není zbytečná. Děkujeme, za Vaši každoroční hojnou účast a za to, že nám pomáháte sportovat!!! Za rok se na Vás budeme opět těšit!!!  

Pár slov o probíhající sezóně:

Již čtvrtou sezónu v řadě hájíme barvy města v třetí nejvyšší soutěži České republiky, v druhé lize.

Ta letošní je zatím naší nejúspěšnější. Od začátku měsíce října 2014 máme za sebou  již 24 utkání, z toho 21 vyhraných a 3 prohraná. Do minulého víkendu jsme po celou dobu držely první místo v tabulce. V Červeném Kostelci jsme však jednou prohrály a Hradec Králové, který je naším největším protivníkem, se dostal o jeden bod před nás. Rády bychom první příčku vybojovaly zpět a zkusily uspět i v kvalifikaci o první ligu.

                                                                                                                                                                            RJ  

Muži a ženy

Všechny akce