14. 6. 2022 VOLEJBAL, MUŽI KP 2.TŘÍDY, LANŠKROUN-Č. TŘEBOVÁ.

V úterý 14.6.2022 zajíždělo družstvo mužů do Lanškrouna k dohrávce odložených zápasů. Podle výsledků Lanškrouna v jarní části jsme si mysleli na dobrý výsledek. Ale Lanškroun nastoupil s mladšími hráči, kteří hráli ještě před pár lety 2.ligu, hráli kompaktně, bez chyb a bojovně. Kluci nezachytili začátek, i když druhý set byl z naší strany výrazně lepší, přesto zbytek zápasů byl v naší křeči. Chyběl kolektivní duch a bojovnost. Dnes se klukům zápasy moc nepodařili, ale tak to někdy je. Reparát mohou udělat v sobotu v domácím prostředí proti Letohradu.

Lanškroun-Č. Třebová 3:0, 3:0

Českou Třebovou reprezentovali: Jan Kadlec, Jakub Sýkora, Tomáš Kalousek, Michal Bělka, Cyril Šumbera, Michal Štech a Vladislav Hruška.

Zapsal M. Kadlec

Muži a ženy