3. 11. 2019 VOLEJBAL ŽEN, TURNOV-Č. TŘEBOVÁ.

Dne 2.11.2019 jsme se vydaly na dvojutkání do Turnova. Již od prvních míčů jsme měly problém s příjmem servisu soupeřek a náš servis nebyl až tak razantní. Ale houževnatá hra v poli, kombinačně pestrá hra, krásné bloky, důrazný útok a následně i zlepšení našeho servisu znamenalo výhru 3:0.

Druhý zápas hned od prvního setu nás soupeřky těžce drtily důrazným servisem, se kterým jsme měly problémy. Bojovnost v poli bohužel nestačila a množství nevynucených chyb znamenalo prohru. Druhý set jsme zvládly od prvních míčů mnohem lépe. Tvrdý servis, razantní útok, nekompromisní bloky, bojovné pole. Vše šlapalo a několikabodový náskok nám dal klid v momentech, kdy jsme udělaly pár nevynucených chyb. Ve třetím, prohraném, setu se přiostřovala atmosféra na hřišti, což vygradovalo v setu čtvrtém, kdy série několika chybných a sporných verdiktů ze strany rozhodčích, navíc nesportovního chování trenéra soupeřek rozdmýchalo emoce. I přes to všechno jsme dokázaly vypjatý set vybojovat a šlo se do tiebreaku. Tam bohužel i přes mnoho dlouhých výměn, bojovnost a týmový výkon jsme prohrály.

Z turnovské palubovky si odvážíme vybojované 4 body a již 9.11.2019 se pokusíme přidat další porci bodů na domácí palubovce v hale Na Skále od 11h a 15h proti hráčkách Červeného Kostelce.

Sestava : Martina Drymlová, Natálie Foldýnová, Iva Horáková, Hana Karanská, Pavlína