17. 3. 2018 ŽENY SVITAVY 2. LIGA

17. 3. 2018 ŽENY, VOLEJBAL 2. LIGA, Č. TŘEBOVÁ-SVITAVY.

V sobotu 17.3.2018 se vydaly Sokolky na svůj poslední venkovní zápas v této sezóně a to do nedalekých Svitav. Na zápas vyrazilo i několik fanoušků, kterým děkujeme za jejich podporu J!

Od začátku prvního zápasu jsme šly do vedení a to de facto držely po celou dobu obou zápasů. Až tedy na druhý set druhého zápasu, kdy jsme dopustily vlastními chybami menší drama a sadu vyhrály až v těsné koncovce 26:24.

Pochvala patří všem hráčkám za předvedený výkon J! Bojovalo se v poli, zvedaly se neskutečné balóny. Sehrálo se několik vydařených signálů a v útoku jsme měly jasnou převahu. Náš servis dělal protihráčkám značné problémy na přihrávce, tudíž jsme získaly pár přímých bodů z podání.

Dvakrát vítězství 3:0 nám připisuje šest bodů do tabulky a jistotu prvního místa už před posledním kolem soutěže.

Příští sobotu, 24.3.2018, odehrajeme poslední utkání této sezóny a to na domácí palubovce s týmem z Benešova.

Sestava: Divišová Marie, Gottwaldová Lenka, Horáková Iva, Karanská Hana,                 Kubová Radka, Mikulecká Barbora, Tomanová Pavlína, Trávníčková Pavla.

Výsledky:

Česká Třebová – Svitavy 3:0 (11,18,16)

Česká Třebová – Svitavy 3:0 (14,24,17)

Za družstvo žen Horáková Iva

Muži a ženy