31. 10. 2015 ŽENY ŽĎÁR N.S. 2. LIGA

31. 10. 2015 ŽENY ŽDÁR NAD SÁZAVOU – 0:3, 3:1

31. října jsme odehrály zápas ve Žďáru nad Sázavou. Na utkání jsme cestovaly bez Lucky Totuškové a Páji Duspivové, a proto náš tým doplnily mladé dorostenky (Kristýna Bělková a Verča Šplíchalová).

První zápas jsme začaly výborně, když jsme si hned v prvním setu vytvořily několikabodový náskok. Protihráčky však nic nevzdávaly a dobrou obranou v poli i na síti dotáhly první set do vítězného konce. Druhý set měl podobný průběh jako první, bohužel opět se špatným koncem pro nás. Třetí set se nám povedl nejméně, když jsme prohrávaly o několik bodů. Do hry se dostala i Verča Šplíchalová, která svým servisem ještě set zdramatizovala. Protihráčky si však konec setu pohlídaly a utkání dovedly do vítězného konce 0:3.

Ve druhém zápase jsme na soupeřky zatlačily servisem, kterým několik bodů získala Hanča, v útoku se dařilo především Raduš s Ivčou, které táhly a hecovaly tým po celé utkání. Až na polevení ve druhém setu se nám utkání povedlo a zvítězily jsme 3:1. Pochvalu zaslouží Týna Bělková, která odehrála obě utkání v základní sestavě, a předváděla kvalitní výkony.

Trenér: L. Gottwaldová

Sestava: I. Horáková, R. Janďourková, P. Trávníčková, B. Mikulecká, H. Dejdarová, K. Bělková, a V. Šplíchalová, M. Šemberová.