10. 12. 2016 ŽENY SVITAVY 2. LIGA

10. 12. 2016 2. LIGA ŽEN VE VOLEJBALE SVITAVY-Č. TŘEBOVÁ.

V sobotu 10. prosince jsme odjely k poslednímu mistrovskému dvojutkání v tomto roce do nedalekých Svitav. Půl sezónu jsme chtěly zakončit vítězně a to se povedlo na výbornou.

Do prvního zápasu jsme vstoupily odhodlaně a vyhecovaně. Celý první set jsme si držely několikabodový náskok. O ten jsme ale bohužel v koncovce přišly a nakonec první sadu prohrály. Naštěstí tuto chybu jsme už neopakovaly a zbývající sety jsme vyhrály poměrně hladce a kontrolovaly jsme stav. První utkání vyhráváme poměrem 3:1!

Po přestávce nastupujeme k druhému klání. Náš úkol je stále stejný – vyhrát! Utkání začínáme z naší strany velmi špatně. Spoustu našich chyb vede k jasné prohře prvního setu 14:25! Druhý set je o poznání lepší a pro změnu my jasně vítězíme 25:15. Ve třetím setu opět polevujeme a tvoříme si vlastní chyby, takže sadu prohráváme. Do čtvrtého setu nastupujeme s odhodláním dotáhnout zápas do tie-breaku. V napjaté koncovce vítězíme nejtěsnějším rozdílem dvou bodů a bude rozhodovat zkrácená sada.  Tu nezačínáme úplně nejlépe a výměna stran je za stavu 4:8 v náš neprospěch. Jen tak se nechceme vzdát jednoho bodu za vítězství v tie-breaku a začínáme otáčet stav. To se nám daří, dokonce jsme měly před koncovkou setu i dva body náskok, ale ten soupeřky mažou a stav je vyrovnaný. Tudíž opět vypjatá koncovka, kterou lépe zvládáme MY!

Za dnešek bereme pět bodů z šesti a tím se posouváme na druhé místo v tabulce J!

Děkujeme za podporu fanouškům a rodinným příslušníkům, kteří nám v hale hostí vytvořili parádní atmosféru a hnali nás za vítězstvími J!

Příští utkání Třebovačky sehrají na domácí palubovce v sobotu 7.1.2017 od 10 hodin.

Sestava: Andrlová Daniela, Barešová Světla, Drymlová Martina, Gottwaldová Lenka,                 Horáková Iva, Karanská Hana, Mikulecká Barbora, Šemberová Martina, Tomanová                 Pavlína, Totušková Lucie, Trávníčková Pavla, Zabranská Lucie

Trenérka: Dejdarová Hana

3:1 (-21,15,16,19)

3:2 (-14,15,-20,23,14)