23. 2. 2019 VOLEJBAL ŽEN, SVITAVY-Č. TŘEBOVÁ, 2. LIGA.

V sobotu 23. února jsme vyrazily za soupeřkami do nedalekých Svitav.

Jelikož v ženském volejbale se nemůžete spolehnout na předpokládaný průběh zápasů podle pořadí v tabulce, nechtěly jsme soupeřky podcenit. A tak jsme dle domluvené strategie začaly první utkání s přitvrzeným servisem. A to se vyplatilo. Celkem rychle jsme se dostaly do vedení v každém setu. Vždy jsme ale trochu zaspaly v půli nebo na konci setu, a proto se na nás soupeřky dotáhly, ale i přesto jsme vyhrály v krásném poměru 3:0.

V druhém zápase se nám však vymstil náš laxní nástup do zápasu a společně s našimi školáckými chybami jsme celkem rychle prohrávaly 0:2. Nicméně jsme se probudily za pět minut dvanáct a poměrně vydřeně jsme se vrátily do naší hry. V pátém setu se nám podařilo soupeřky opět zlomit výborným servisem, udržet si náskok do patnáctého bodu a připsat si tak výhru 3:2.

Se ziskem pěti bodů z tohoto víkendu se stále hřejeme na pátém místě v celkové tabulce.

Sestava: Andrlová Daniela, Drymlová Martina, Gottwaldová Lenka, Horáková Iva,