21. 5. 2023 VOLEJBAL, MUŽI KP2 PCE KRAJE, VYSOKÉ MÝTO.

Po sobotní výhře v Chocni čekalo v neděli 21. 5. 2023 odložené utkání s Vysokým Mýtem v městě autobusů. Podzimní zápas s tímto soupeřem byl velmi vyrovnaný. Dnes jsem čekal rovněž vyrovnanou bitvu, i přesto, že jsem měl k dispozici všechny hráče. Soupeř nastoupil s omlazenou sestavou, a tak jsem si říkal, že by průběh zápasu mohl být jednoznačný. Kluci dnes hráli ne úplně koncentrovaně a ukázněně, ale bylo to tím, že nad soupeřem většinou vedli a měli zápas pod kontrolou. K tomu se přidal lehce nepříjemný vítr. I tak kluci zvítězil 3:1 a 3:0, když v druhém zápase jeden set zachraňovali na poslední chvíli. Ve čtvrtek čeká družstvo dohrávka s družstvem Svitav B a půjde o první místo v soutěži.  Českou Třebovou reprezentovali: M. Štech, V. Hruška, V. Skřivánek, J. Šplíchal, T. Kalousek, J. Kadlec, J. Sýkora, M. Bělka a C. Šumbera. Asi výkony družstva zaujali sázkové kanceláře, protože jak v Chocni, tak i dnes byl na všech zápasech spolupracovník sázkové kanceláře FONBET. Tedy se na zápasy našeho družstva dá někde vsadit. …píši to jen pro zajímavost.

M. Kadlec

Muži a ženy