20. 2. 2022 VOLEJBAL, 2. KOLO POHÁRU KV PCE KRAJE CHOCEŇ.

Dne 20.2.2022 jsme zajížděli ke 2. kolu poháru Krajského volejbalového svazu Pardubice do Chocně. Turnaje se měly zúčastnit ještě Choceň B, Polička, Slatiňany a Pardubičky, ale v týdnu před turnajem se odhlásily z důvodu karantény Polička a Pardubičky. Čekaly nás tedy pouze 2 zápasy tentokrát však na 3 vítězné sety.

V 8:30 nastupujeme do zápasu, bohužel se předešlý den zranil nahrávač M. Bělka a kluci si pomalu zvykají na jiný styl nahrávek od M. Štecha. Hra se postupem času zlepšuje, ale na otočení vývoje výsledku zápasu to nestačí. Prohráváme 3:0.

V 10.10 začínáme zápas s družstvem Slatiňany, kluci hrají bojovnou hru bez chyb a soupeř těžce hledá obranu. Za 50 minut vyhráváme jednoznačně 3:0.

Hráli: V. Hruška, J. Kadlec, V. Skřivánek, T. Kalousek, C. Šumbera, M.Štech a J. Sýkora.

Bělková Markéta

Muži a ženy