28. 1. 2017 PLES

28. 2. 2017 VOLEJBALOVÝ PLES. 

 

   V sobotu 28.1.2017 se konal v sále Na Horách volejbalový ples, již pošesté. Pořadateli bylo družstvo žen českotřebovského Sokola ve spolupráci s Geodézií Česká Třebová. Ještě než samotný ples začal, tak nás potěšilo, jakou rychlostí mizely vstupenky.

   Jak už je zvykem, ples zahájil moderátor. Letos se této role zhostil Filip Červinka, který přivítal hosty, popřál jim hezkou zábavu a řekl pár věcí ohledně organizace a programu. Po zahájení plesu přišlo na řadu předtančení, poněkud netradiční, ale o to více zajímavé. Pozvání na ples přijala paní Martina Miškolciová, lektorka pole dance ze sportcentra Forea v Lanškrouně. Vystoupení sklidilo úspěch a velký potlesk! K tanci i poslechu hrál DJ Larry. Během plesu, i po něm, byla slyšet na DJ Larryho samá slova chvály.

   Po předtančení přišla na řadu volná zábava a možnost zakoupení losů do malé, a následně velké, hry o ceny. Vrcholem plesu bylo vylosování „velkých“ cen. Jako každoročně všichni hosté netrpělivě očekávali půlnoc, kdy začne losování hodnotných cen. Na některé se usmálo štěstí a nějakou tu cenu si odnesli. Někteří měli štěstí méně, tak to vyjde třeba příště J!

   Tradičně první – nejlepší a nejhezčí – cenou byl dort s volejbalovou tématikou. Tímto bychom chtěly výherkyni poděkovat, jelikož se své ceny vzdala a přišla s nápadem dort vydražit ve prospěch družstva volejbalových žen. Dort se nakonec vydražil za krásných 1.200 Kč. Děkujeme!!!

   Na závěr bychom chtěly poděkovat všem sponzorům za věcné i finanční dary, zaměstnancům restaurace Na Horách, kteří se o nás celý večer a celou noc starali a především našim příznivcům - hostům, kteří nás chodí podpořit jak do haly, tak do sálu na ples.

   Podle ohlasů hostů, ale i z řad pořadatelů, hodnotíme ples jako vydařený a příští rok se budeme zase těšit J!

 

Horáková Iva  

Muži a ženy

Všechny akce