25. 3. 2023 VOLEJBAL, ŽENY 2. LIGA BOHEMIANS-Č. TŘEBOVÁ.

Poslední březnovou sobotu jsme se vydaly k venkovnímu utkání na palubovku Bohemians Praha. Bez ohledu na výsledek tohoto dvojutkání jsme měly jistotu bronzové pozice v tabulce. Ale i tak jsme chtěly sezónu zakončit vítězně. To se nám podařilo půl na půl 😊!

První zápas jsme začaly velice dobře! Během chvilky jsme vedly 15:1, především zásluhou výborného servisu Hanky Karanské. Druhý set jsme polevily a vyhrály ho soupeřky. Třetí a čtvrtý set jsme se vrátily ke hře z první sady a celkově vyhráváme dopolední utkání 3:1.

Po pauze nastupujeme k druhému zápasu s tím vybojovat další vítězství. To se nám bohužel nedaří. Utkání prohráváme 0:3 a všechny tři sady mají stejný průběh. Od začátků setů se dotahujeme na soupeřky a v koncovkách nejsme schopné otočit stav v náš prospěch. I když vypadá výsledek jednoznačně, bojovalo se a byly k vidění krásné zákroky v poli i na síti.

Přes drobná klopýtnutí hodnotíme sezónu kladně. Ze 36 utkání jsme 24x odešly vítězně, 4 utkání jsme prohrály ve zkrácené sadě a 8 zápasů jsme odehrály bez bodu.

Děkujeme všem za podporu v uplynulé sezóně, především z řad rodinných příslušníků a budeme se těšit na podzim v sezóně nové!!!

Sestava: Pavla Ehrenbergerová, Martina Drymlová, Iva Horáková, Hana Karanská,