26. 1. 2019 VOLEJBAL ŽEN, Č. TŘEBOVÁ-ŘÍČANY, 2. LIGA.

Dne 26.1.2019 jsme přivítaly na domácí palubovce družstvo Říčan, které pro nás zatím bylo velkou neznámou. Na zápas v první půlce sezony, se totiž soupeřky nedaly dohromady a utkání se neodehrálo.

Bylo nám ale jasné, že to nebude nic jednoduchého. Říčany se totiž nachází na 2. místě v tabulce a navíc mají v týmu hráčky, které nasbíraly zkušenosti v reprezentaci nebo v zahraničí.

První dva sety se nám moc nedařilo, dělaly jsme spoustu nevynucených chyb a balony zadarmo jsme netrestaly tvrdým útokem, soupeřky toho samozřejmě využily a oba sety vyhrály. Do třetího setu jsme nastoupily s větší bojovností, začaly jsme více střídat údery, přitvrdily na servise a díky tomu se nám tuto sadu podařilo vyhrát. Do dalšího setu jsme šly s tím, že chceme hrát tiebreak, ovšem opět se nám kupily vlastní chyby a navíc soupeřky měly výborné pole, tudíž pro nás zápas končí prohrou 1:3.

První sada druhého zápasu se vyvíjela lépe, dařilo se nám na útoku i v poli a držely jsme si bodový odstup, ovšem pak nás soupeřky tlačily tvrdým servisem a náskok lehce stáhly a vyhrály jsme jen těsně 26:24. Následující tři sety byly velmi vyrovnané, ale do vítězného konce to vždy dotáhly soupeřky a druhý zápas končí, stejně jako první, 1:3.

Sestava: Andrlová Daniela, Drymlová Martina, Gottwaldová Lenka, Horáková Iva,