16. 3. 2024, VOLEJBAL, ŽENY 2. LIGA Č. TŘEBOVÁ-ČVUT PRAHA.

V sobotu 16.3. jsme přivítaly na domácím hřišti soupeřky z ČVUT Praha. Bylo jasné, že zápas nebude jednoduchý, protože se jednalo doslova o souboj o druhé místo v tabulce.

První zápas byl velmi napínavý a zároveň i dost koukatelný. V prvním setu se nám nepodařilo dostat se do zápasu a soupeřky nám nedaly šanci zaútočit a dostat se přes jejich bloky, první set tedy prohráváme. To nám nedalo a musely jsme zabrat a dostat soupeřky pod sebe. Díky úspěšným smečím a výbornému poli vyhráváme druhý a třetí set. Nepolevily jsme ani ve čtvrtém setu, ale soupeřky nám chtěly ukázat, že o výhru mají taky zájem, a tak čtvrtý set prohráváme a jdeme do tiebreaku, který už díky důraznějším blokům a smečím patřil nám. Vyhráváme 3:2.

Po kratší pauze na občerstvení se vrháme na další zápas. Věděly jsme, že chceme opět vyhrát a ideálně bez ztráty bodu, což se nám hned od začátku nedařilo. Nedokázali jsme položit balon a soupeřky skoro nechybovaly, prohráváme první i druhý set. Neztrácely jsme však naděje a zabraly jsme dvakrát tolik. Motivace byla obrovská, a tak jsme to díky ní urvaly až do tiebreaku, který se nám taky podařilo vyhrát. Výsledek druhého zápasu je tedy stejný 3:2 a zůstáváme tak na druhém místě.

Příští sobotu nás čekají poslední dvě kola v Havlíčkově Brodě, tak nám držte palce.

Sestava: Pavla Ehrenbergerová, Natálie Foldýnová, Barbora Hlavatá, Linda Horáčková, Iva Horáková, Hana Karanská, Linda Klimková, Pavlína Krejsová, Radka Kubová, Veronika Šplíchalová.

Česká Třebová – VSK ČVUT Praha 3:2 (-16,17,18,-22,6)

Česká Třebová – VSK ČVUT Praha 3:2 (-15,-17,20,24,10)