1. 2. 2014 VOLEJBALOVÝ PLES

VOLEJBALOVÝ PLES V ČESKÉ TŘEBOVÉ

Již po třetí se v restauraci Na Horách v České Třebové konal Volejbalový ples uspořádaný volejbalovými ženami z místního sokola ve spolupráci s SK Geodezií Česká Třebová. Již koncem loňského roku bylo dle zájmu o vstupenky na tento ples jasné, že opět půjde o vydařenou a hojně zaplněnou akci.  Sál i přilehlé prostory se v první únorovou sobotu zaplnily do posledního místečka, všechny dary, jak do malého tak do velkého slosování, byly připraveny a zábava mohla začít.  Předtančení, kterým byl ples zahájen, obstarala klasickými a latinskoamerickými tanci smíšená dvojice čerstvých školáků, která sklidila krásný aplaus celého sálu. Hudbou vyzval hosty k tanci DJ Roman Cindr a malé i velké slosování o ceny našlo do půlnoci své šťastné výherce. Půlnočním překvapením pro pořádající volejbalistky bylo obdarování překrásnými květinami, které pro ně připravil jejich fanklub a potlesk, který za nejen organizaci plesu, ale i za jejich sportovní výkony sklidily jak od fanklubu, tak od naplněného sálu.

Všem, kteří se na akci podíleli, jak organizačně tak přispěním darů do slosování, srdečně děkujeme za podporu našeho sportování  a budeme se těšit Vaší přízni i v dalších letech!!!

RJ

Volejbalistky drží v II. Lize třetí místo v tabulce a cílem je ukončit sezónu nejhůře na tomto umístění.

Muži a ženy