13. 2. 2022 VOLEJBAL ŽENY, 2.LIGA Č. TŘEBOVÁ-OP PROSTĚJOV.

V neděli 13. února nás čekal přesunutý zápas proti hráčkám z TJ OP Prostějov na domácí palubovce. Hned v prvním setu prvního zápasu nezačínáme vůbec dobře, soupeřky nás tlačí kvalitním servisem a dostávají se do velkého bodového vedení. Po špatném začátku, se nám nakonec daří soupeřky stále dotahovat, ale bohužel to již nestačí a prohráváme v koncovce první set 26:28. Další tři sety po našem bojovném výkonu a zlepšení především příjmu, jsou již čistě v naší režii. První zápas vyhráváme 3:1.

V druhém zápase protihráčky již nekladly velký odpor a stálými zmatky v postavení si ještě více přitěžují. Naopak nám se daří při veškerých činnostech, počínaje servisem, příjmem i obranou v poli a taktéž útokem. Vítězíme celkem snadně 3:0. Z dvou domácích utkání tedy bereme všech 6 bodů.

Sestava: Martina Drymlová, Natálie Foldýnová, Linda Horáčková, Iva Horáková,