18. 10. 2022, VOLEJBAL, MUŽI POLIČKA-Č. TŘEBOVÁ.

Dnes, v úterý 18. 10. 2022, naše družstvo dohrávalo odložený zápas v Poličce. S Poličkou máme dlouhodobě negativní bilanci. Kluci z Poličky spolu hrají už dlouho, jsou sehraní, poměrně vysocí. Kluci ale hned od začátku deklarovali, že chtějí vyhrát 2 x 3:0. A podle toho to na hřišti vypadalo. Kluci hráli soustředěně, důrazně a pestře. Do hry se promítla pohoda kluků, co hrají i za Svitavy, kdy o víkendu v 1.kole extraligy obsadili v kvalifikační skupině 2. místo. Dnes naše družstvo nemělo slabinu a soupeře k ničemu nepustilo. Pouze ve 2.setu druhého zápasu kluci trochu polevili v koncentraci, ale koncovku setu zvládli bravurně. Dnes hráli všichni výborně a bojovně.

Polička-Č. Třebová 0:3, 0:3

Dnes hráli: M. Bělka, V. Hruška, T. Kalousek, M. Štech, C. Šumbera a J Kadlec.

M. Kadlec

Muži a ženy