25. 2. 2017 ŽENY BENÁTKY 2. LIGA

25. 2. 2017 2. LIGA VOLEJBALU ŽEN BENÁTKY N. J.-Č. TŘEBOVÁ.

V sobotu 25. února zamířilo družstvo žen do vzdálených Benátek nad Jizerou, které zaujímaly průběžné 8. místo v tabulce. Naším cílem bylo si opět odvézt plný počet bodů a upevnit první místo, ovšem věděly jsme, že to nebude procházka růžovou zahradou.

Do úvodního zápasu jsme nastoupily s velkým odhodláním a nasazením a první set jsme s převahou vyhrály. Ve druhém setu se začaly objevovat chybičky, které se projevily především v koncovce, kterou jsme o těsný rozdíl bodů prohrály. Ve třetím setu jsme se opět dokázaly zvednout a set opět patřil nám. Ve čtvrtém setu se bohužel začaly opakovat chyby z předcházejícího nevydařeného setu, především servis a příjem nevycházel podle našich představ, a tak jsme nakonec byly nucené dojít až do tiebreaku. Soupeř však přitvrdil servis, a tak po chvíli vedl s velkým rozdílem, který, bohužel pro nás, udržel až do konce.

Do druhého utkání jsme, i přes předchozí neúspěch, nastupovaly s dobrou náladou a ještě větším odhodláním si odvézt více než jeden bod. Hned první set se nám povedl a opět jsme 1:0 vedly. Druhý - pro nás občas trochu krizový set - jsme bohužel opět prohrály, ale stále jsme se nevzdávaly, a tak třetí a čtvrtý set nakonec připadl nám.

Z příjemného výletu do Benátek nad Jizerou jsme si tedy odvezly krásné čtyři body, které nám upevnily průběžné první místo v tabulce.

Sestava: Andrlová Daniela, Barešová Světlana, Drymlová Martina, Gottwaldová Lenka,                 Horáková Iva, Karanská Hana, Šemberová Martina, Tomanová                  Pavlína, Totušková Lucie, Trávníčková Pavla

Česká Třebová – Benátky n. Jizerou 2:3 (18,-23,16,-22,-7)

Česká Třebová – Benátky n. Jizerou 3:1 (19,-20,12,19)