3. 9. 2016 ŽENY Č.KOSTELEC

Přípravný turnaj žen v Červeném Kostelci.

 

 

   V sobotu, 3.září 2016, se volejbalové družstvo druholigových žen zúčastnilo přípravného turnaje v Červeném Kostelci. Turnaj byl pořádán pro družstva I. a II. ligy. Našimi soupeřkami byl Červený Kostelec (II. liga), Hronov (I. liga), Praha Žižkov A (I. liga) a Slavia Hradec Králové (I. liga).

   Hrálo se systémem každý s každým na tři hrané sety. Ve všech utkáních jsme "urvaly" alespoň set, s Červeným Kostelcem, soupeřem z naší ligové skupiny, dva :-). V ostatních utkáních jsem vždy udělaly několik vlastních chyb v koncovce a tím sety prohrávaly. Na turnaji jsme obsadily 5. místo.

   Na turnaj odjelo družstvo žen v neúplné sestavě, ale i tak předvedly slušný výkon. Nějaké herní činnosti se dařily více, nějaké méně, ale každopádně to byla pro nás dobrá zkouška před mistrovskými utkáními a srovnání se s družstvy z první ligy, že se s nimi dá hrát vyrovnaný souboj.

 

Sestava: Dejdarová Hana, Šemberová Martina, Totušková Lucie, Trávníčková Pavla,                 Gottwaldová Lenka, Tomanová Pavlína, Kopecká Pavla

 

                                                                                        Za družstvo žen Horáková Iva  

Muži a ženy

Všechny akce