9. 3. 2024, VOLEJBAL ŽENY 2. LIGA, VK BRNO – Č. TŘEBOVÁ.

Druhý víkend v březnu jsme se vydaly na zápas do Brna. Ke konci sezóny nás zužují zranění, a proto jsme jely pouze v sedmi. V prvních dvou setech prvního utkání se nám dařilo dobrým servisem soupeřky odtáhnout od sítě a díky tomu jsme také v utkání poměrně rychle vedly 2:0. Ve třetím setu soupeřky zlepšily svoji hru a prohrály jsme nejtěsnějším rozdílem. Chtěly jsme vyhrát za tři body, což se nám bohužel nepodařilo a utkání se dohrávalo v tiebreaku. V posledním setu se nám podařilo urvat náskok 8:0, ale soupeř se nevzdával a chytrými útoky nás dotáhl. Utkání se přelévalo z jedné strany na druhou, nicméně my jsme byly tím šťastnějším týmem, který z tohoto zápasu bere dva body.

Po pauze, kdy jsme navštívily místní cukrárnu, jsme do utkání nastoupily odhodlané zvítězit za 3 body. Hned v prvním setu probíhaly dlouhé výměny. Holky z Brna ve druhém utkání výrazně zlepšily své bloky, a i díky tomu vyhrály první set, i když opět nejtěsnějším rozdílem. Další dva sety byly v naší režii a ujímáme se vedení v utkání 2:1. Jak jsme si před utkáním řekly, tak se bohužel nestává, prohráváme čtvrtý set a utkání jde opět do tiebreaku. Dobrým kolektivním výkonem se nám podařilo i druhé utkání dotáhnout do vítězného konce, a tak jsme si poprvé v sezóně zahrály dva tiebreaky, a navíc s vítězným koncem pro nás.

Sestava: Pavla Ehrenbergerová, Barbora Hlavatá, Iva Horáková, Hana Karanská, Linda Klimková, Radka Kubová, Veronika Šplíchalová.

Česká Třebová – VK Brno B 3:2 (19,19,-24,-25,12)

Česká Třebová – VK Brno B 3:2 (-26,18,10,-22,10)