8. 2. 2020 VOLEJBAL ŽENY, 2. LIGA, Č. TŘEBOVÁ-TURNOV.

Dne 8.2. jsme na domácí palubovce v 9 hodin zahájily utkání proti Turnovu, který se nacházel v tabulce na 8. místě, ale v letošním vyrovnaném ročníku aktuální umístění vcelku nic neřeší… Věděly jsme, že to nebude nic jednoduchého, ale chceme vyhrát a zápas si užít.

Vstup do prvního zápasu se nám vydařil, ale bohužel nám tato herní pohoda vydržela pouhých pár balónů a poté jsme se jen dívaly na rychlou a bojovnou hru soupeřek, první set prohráváme velmi nelichotivým výsledkem. Do dalších setů nastupujeme s odhodláním to takto nenechat, naše hra se zlepšila, ale spoustou zbytečných chyb nám utíká prostředek setů a v koncovkách je lepší soupeř, první zápas prohráváme 0:3.

Do druhého utkání nastupujeme s obměněnou sestavou a změna se vyplatila, první set nám sice utekl až ve vypjaté koncovce a ztrácíme ho až v poměru 30:28, druhý set měl velmi podobný průběh, ale nedokázaly jsme zvítězit ani tentokrát. Do třetího setu nastupujeme s tím, že se přeci nenecháme obrat o všechny body na domácí palubovce a plán se vydařil. Další dva sety vyhráváme a jde se do tiebreaku. Bohužel pro nás, soupeřky zvládly vstup do rozhodujícího zkráceného setu lépe a vítězí tak v celém zápase 3:2.

Sestava : Marie Divišová, Natálie Foldýnová, Iva Horáková, Hana Karanská, Pavlína Krejsová,