19. 6. 2021 VOLEJBAL, KP MUŽŮ 2 TŘÍDY CHOCEŇ-Č. TŘEBOVÁ.

Dne 19.6.2021 naše družstvo mužů doplněné o juniory a kadety odehrálo poslední zápas zkrácené sezóny v Chocni proti B družstvu domácích. Dnes jsme chtěli trápit domácí agresivním servisem, ale toto se nám moc nedařilo. Chvíli na hřišti trvalo, než se kluci v úmorném teplu rozehrál. Lepší chvíle střídaly ty slabší. V prvním zápase nastoupil Bělka (střídán ve 4.setu za Štecha), Hruška, Šplíchal, Kadlec, Lukáš a Skřivánek, na liberu hrál Šumbera. Do druhého zápasu nastoupil Štech na nahrávce, Šumbera na účku, Sykora a Lukáš na smeči a Hruška se Skřivánkem na středu. Tento druhý zápas byl trochu bojovnější, a i když hráli kluci, kteří spíše sbírají zkušenosti, tak to nebyl špatně odehraný zápas. Na zkušené domácí družstvo to však nestačilo.

Nastoupili: Bělka, Hruška, Šplíchal, Kadlec, Lukáš, Sykora, Skřivánek, Šumbera a Štech.

Choceň-Č. Třebová 3:1, 3:0

M. Kadlec