6. 1. 2013 D. Dobrouč-přebor ČOS

Přebor ČOS Dolní Dobrouč.

O víkendu 5 .-6. ledna 2013 se konal tradiční turnaj Sokolských družstev ve volejbale, kterého se zúčastnili i ženy České Třebové. Dobré přípravy na druhou polovinu sezony se v nové hale v Dolní Dobrouči  účastnilo 8 družstev žen a 6 družstev mužů. Turnaj jsme zahájily prvním zápasem proti Dobříchovicím celkem hladkou výhrou 2:0. Následoval duel s extraligovým týmem Frýdku-Místku, který přijel v plné soutěžní sestavě! Předvedly jsme kvalitní výkon a bojovnou hrou jsme se dostaly až zkráceného rozhodujícího setu, do kterého byla nasazena kompletní šestice extraligového základu a tak není divu, že jsme podlehly poměrem 15:7. Na závěr sobotního dne nás čekal pražský celek ze Žižkova, se kterým jsme zvítězily 2:1, což nám zajistilo postup mezi první čtyři celky turnaje!V neděli nás čekal boj o finále, ale po prohře 2:0 s týmem Pražských Nuslí na nás zbyl už jen boj o bronz, ve kterém jsme podlehly našemu ligovému soupeři Palkovicím - 2:1. Domů jsme tedy odjely bez medailí, s bramborou v kapse, ale spokojeny s výsledkem a  příjemně unaveny :-)Pořadí: 1. TJ SOKOL FRÝDEK – MÍSTEK (extraliga)             2. TJ SOKOL NUSLE (1. liga)            3. TJ SOKOL PALKOVICE (2. liga)            4. TJ SOKOL ČESKÁ TŘEBOVÁ (2. liga)Sestava: Janďourková, Horáková, Dejdarová, Barešová, Tomanová, Kvapilová, Nespěchalová.

Za volejbal Michal Kadlec a Radka Janďourková

Muži a ženy