17. 2. 2024, VOLEJBAL ŽENY 2. LIGA, Č. TŘEBOVÁ-Č. KOSTELEC.

Dne 17.2.2024 jsme na domácí půdě přivítaly družstvo z Červeného Kostelce, jelikož jsme se bohužel v letošní sezóně nevyhnuly zraněním a nemocem, nastoupily jsme v maličko oslabeném stavu. I tak jsme ale chtěly urvat co nejvíce bodů a do prvního zápasu jsme nastoupily s velkým odhodláním. Tomu také odpovídal první set, který jsme vyhrály 25:10, další dva sety už tak jednoznačné nebyly, ale i přesto si připisujeme výhru 3:0 (10,24,20).

Po delší pauze díky souběhu s KP1 mužů jsme nastoupily do druhého zápasu, samozřejmě jsme chtěly zopakovat výsledek z ranního utkání, ale soupeřky byly zásadně proti. První set jsme si sice připsaly my (25:18), ale poté se kormidla chopily holky z Kostelce a stejným stavem (18:25) si vzaly druhý set. To nás maličko rozhodilo, přestalo se nám dařit jak na příjmu, tak na útoku, přidalo se pár zkažených podání, a nakonec jsme podlehly i ve třetím setu. Diváci už začali odcházet, protože v tu chvíli zápas opravdu nebyl moc atraktivní, ovšem poté jsme se znovu zkoncentrovaly a začaly bojovat. Čtvrtý set skončil nejmenším možným rozdílem 26:24 a naštěstí v náš prospěch. Šlo se tedy do tie-breaku. Soupeřky pořád bojovaly a chtěly výhru urvat, stejně tak jako my. Po velkém boji a obětavosti na obou stranách hřiště zápas skončil vítězně pro domácí družstvo, a tak si za sobotu připisujeme krásných 5 bodů do tabulky a držíme se momentálně na druhé příčce.

Za 14 dní, 2.3.2024, změříme doma síly s družstvem z Nového Veselí, které je momentálně na prvním místě a dělí nás od něj 14 bodů. Přijďte nás podpořit v boji o další body do tabulky, zápasy začínají v 11:00 a 15:00. Budeme se těšit!

Sestava: Pavla Ehrenbergerová, Natálie Foldýnová, Linda Horáčková, Iva Horáková, Hana Karanská, Linda Klimková, Pavlína Krejsová, Radka Kubová, Veronika Šplíchalová.