18. 1. 2020, VOLEJBAL ŽENY, Č. TŘEBOVÁ-DĚČÍN.

V prvním domácím zápase roku 2020 přivítaly Sokolky na hřišti hráčky z Rumburku. Hned první zápas nabídl pětisetovou bitvu, ve které byly bohužel úspěšnější hosté. V prvním setu jsme narazily na dobrý servis a kvalitní blok a prohráváme rozdílem čtyř bodů. Nenechaly jsme se zaskočit a další dva sety byly v naší režii. Víc jsme zatlačily na servisu, zlepšily úspěšnost útoků i hru v poli a soupeřky jsme s přehledem přehrávaly. Ve čtvrtém setu z nás bohužel opadla bojovnost a touha po vítězství, nechaly jsme soupeřky nadechnout a zápas jsme do vítězného konce nedotáhly. Prohráváme 2:3.

Do druhého zápasu jsme nastoupily s mírně obměněnou sestavou. Velkou vzpruhou byla výhra velmi vyrovnané koncovky prvního setu, kdy jsme soupeřkám vzali čtyři šance na ukončení a porazily je 26:24. Další dva sety jsme předváděly bojovný volejbal a bereme zasloužené 3 body.

Sestava : Marie Divišová, Martina Drymlová, Natálie Foldýnová, Iva Horáková, Hana